"ההרגשה הטובה מתחילה כבר בפתח הדלת כאשר אני מתקבל במאור פנים ובחיוך רחב. חדר הטיפולים מזמין מאד: נקי, אסתטי ונעים. יאנה בכישרון רב יודעת לתת לך את ההרגשה שאתה "בידיים הנכונות", ועם הידע העצום שלה - אתה יודע שאתה במקום הנכון. אני מצאתי מטפלת קבועה וחברה טובה."
עופר בן עמרם     23/6/19
"החוויה מתחילה בחיוך חם שמקבל את פניך, וממשיכה בטיפול מושקע בכל פעם מחדש - שמגיע מכל הלב. הטיפול מסור ומקצועי, מורגש שניתן על ידי מי שמתאמנת בעצמה. יאנה מכירה מצויין את השרירים ואת הכאבים השכיחים ומעניקה טיפול מסור ומקצועי שגורם לך לרצות לחזור בהקדם. תודה על המסירות והמקצועיות, אסף."
אסף אבירם     18/6/19
"עיסוי ממש מושלם, ברמה מאד גבוהה! המקום נקי ומסודר ועושה חשק לחזור שוב ושוב.."
ניסים חלפון     13/4/19
"טופלתי אצל מטפלים רבים - אבל יאנה גם סופר מקצועית, גם סופר נחמדה וגם סופר סופר אינטליגנטית! עיסוי בריא וחיוני לגוף ולמוח :) "
שרון בר     5/4/19
"הייתי אצל יאנה בטיפול כמה וכמה פעמים. יאנה מאוד מקצועית, יש לה ידיים טובות וגם נשמה טובה - שזה לא פחות חשוב. היא משקיעה מאד בטיפול ומכל הלב וזה מאד מורגש. מתאימה את עצמה לבקשת המטופל. ממליצה בחום!"
מאור ארמון     27/3/19
"אצל יאנה, סוף סוף מצאתי את הטיפול שחיפשתי זמן רב: מקצועי, משחרר מכאבים, מחדש את הגוף באנרגיה ומשחרר מלחצים. יאנה משרה אווירה ביתית,  מדהימה, מיוחדת.. עם אנרגיות מטורפות."
חגי אוזן     22/3/19
"יאנה היקרה - המטפלת הכי משקיענית! כיך להיות אצלה, מפנקת מכל הלב. אני באה אליה בכיף ויוצאת מאושרת! תודה"
דליה צרפתי     18/3/19
"בתור מי שעוסק בספורט אינטנסיבי - ממליץ מאד על הטיפול של יאנה. היא עוזרת לי מאד להבריא את השרירים - על ידי מגע הקסם, הידע והניסיון!"
אורן צבי     9/4/19
"עיסוי רפואי מקצועי,מקפידה על כל פרט,יוצא רענן ומלא מרץ לאחר מכן"
רוברט עברון     29/3/19